Kategori: POLİÇE SORGULAMA

Poliçe sorgulama işleminizi sigorta şirketlerine göre şu şekilde yapabilirsiniz:

AIG Sigorta Poliçe İşlemleri

AIG Sigorta’ya ait poliçe bilgilerinize ulaşmak için şirketin resmi sayfasına gidiniz. AIG Sigorta Türkiye’de Gulf Sigorta üzerinden hizmet sunmaktadır. Sorgulama işleminizi bulunduğunuz bölgedeki acenteden ya da Gulf Sigortanın sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Ak Sigorta Poliçesi

Ak Sigorta poliçenizi sorgulamak için şirketin sitesine giriniz. Sorgulama işleminizi ”Poliçe İşlemleri” menüsünden ya da 444 27 27 numaralı Ak Sigorta müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Allianz Sigortadaki Poliçenin Sorgulaması

Allianz Sigortanın sitesine girdikten sonra ”Online İşlemler” menüsüne gidiniz. TC kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra sigortanıza ait poliçenizi görüntüleyebilirsiniz.

Anadolu Sigorta Poliçe İşlemleri

Resmi siteye giriş yaptıktan sonra ”Online İşlemler” kısmına tıklayınız. Karşınıza gelen ekranda TC kimlik numaranız ve telefon numaranız istenecektir. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa ”Üye Ol” butonuna tıklayınız. Giriş yaptıktan sonra Anadolu Sigorta poliçe sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Sigorta Poliçesini Görüntüleme

Ankara Sigorta’ya yaptırdığınız sigortanıza ait poliçenizi görüntülemek için şirketin web adresine giriniz. Ana sayfada yer alan ”Poliçe Sorgulama” kısmına tıklayınız. Bu bölümde poliçe numarası, TC kimlik numarası, sigortalı numarası ve güvenlik kodu bilgileri istenecek. İstenen bilgileri eksiksiz olarak doldurarak ”Sorgula” butonuna basınız.

Atlas Sigorta Poliçesi

Atlas Mutuel Sigorta poliçe işlemleriniz için şirketin internet adresine giriniz. sayfada yer alan ilgili bölümden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi internet adresinden yapamıyorsanız müşteri hizmetleri 0850 222 44 40 nolu telefon üzerinden ya da bulunduğunuz bölgedeki yetkili acenteden bilgilere ulaşabilirsiniz.

Axa Sigorta Poliçe İşlemi

Axa Sigortanın resmi adresine giriş yapınız. ”Online İşlemler” kısmına tıklayınız. Bu bölümde yer alan bireysel veya kurumsal işlemler bölümünden size hangisi uyuyorsa altındaki seçeneklerden ”Online Poliçe ve Dekont İşlemleri” kısmına giriniz. TC kimlik numarası, müşteri numarası, poliçe no, yenileme no ve acente no bilgilerini girerek doğrulama kodunu yazınız. ”Tamam” seçeneğine tıklayarak poliçenize ulaşabilirsiniz.

 

Zurich Sigorta’da poliçe sorgulama işlemleri şirket müşteri hizmetlerinden, web sitesinden...
25.10.2019
Anadolu Sigortaya ait poliçenizi birkaç adımda kolayca sorgulayabilirsiniz. Anadolu Sigorta...
13.07.2019