Kategori: ANLAŞMALI HASTANELER

Özel sağlık sigortası sahibiyseniz anlaşmalı hastaneler kullanarak bedava ya da indirimli sağlık hizmeti alabilirsiniz. Bağlı bulunduğunuz sigorta şirketinin illere göre anlaşmalı hastane listesini inceleyerek dilediğiniz sağlık kuruluşundan faydalanabilirsiniz.

AIG Anlaşmalı Hastaneler

AIG Sigortanın anlaşmalı olduğu hastaneleri Gulf Sigortanın resmi web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. ”Anlaşmalı Kurumlar” menüsünden ”Ferdi Kaza Acil Durum” sigorta türünü seçerek ve istediğiniz il ve ilçeyi işaretleyerek anlaşmalı olunan sağlık kuruluşlarını öğrenebilirsiniz.

Ak Sigorta ile Çalışan Sağlık Kuruluşları

Ak Sigorta anlaşmalı hastaneler için sigorta şirketinin adresine giderek anlaşmalı kurumların bulunduğu bölümden ”Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları” sekmesini seçiniz ve il/ilçe bilgilerini giriniz. Kısa süre içerisinde hastane listesi ve iletişim bilgileri sıralanacaktır.

Allianz Sigorta

Poliçe tipinizi belirleyerek resmi site üzerindeki ilgili bölümden tedavi görmek istediğiniz il ve ilçe bilgilerini giriniz. Sonrasında gidebileceğiniz Allianz anlaşmalı sağlık kuruşları listelenecektir.

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta ile çalışan sağlık kuruluşlarını da resmi adres üzerinden kısa sürede bulabilirsiniz. ”Sağlık Kurumu Bul” bölümünde yer alan bilgileri doldurduktan sonra istediğiniz kurumun iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ankara Sigorta

Ankara Sigortanın anlaşmalı olduğu sağlık merkezlerini incelemek için”Bireysel” kısmından ”İdeal Sağlık Sigortası”nı seçiniz. Bu bölümde ”Standart Network” ve ”Eko Network” olmak üzere 2 tipte sağlık sigortası türü göreceksiniz. Paketiniz dahilinde olan kısmı seçerek yönlendirileceğiniz sayfadaki sağlık kurumu tipi ile il/ilçe bilgilerini seçerek anlaşmalı olunan kurumları inceleyebilirsiniz.

Atlas Sigorta

Atlas Sigorta resmi sitesinden ”Seyahat Sağlık” kısmına gidiniz. Bu bölümden anlaşmalı kurumları inceleyerek size en yakın hastaneyi öğrenebilirsiniz.

Axa Sigorta

Firmanın sitesine girdikten sonra ”Ürünlerimiz” kısmından ”Sağlık Sigortası” alt menülerinde yer alan satın aldığınız paketi seçiniz. Sayfanın altındaki ”Anlaşmalı Kurumlar” sekmesinden gerekli bilgileri girerek Axa Sigorta anlaşmalı hastaneler hangileri inceleyebilirsiniz.

Anadolu Sigorta anlaşmalı hastaneler listesini İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya,...
23.09.2019
Allianz Sigorta anlaşmalı hastaneler, tüm sağlık kuruluşları, optikler, eczaneler, check-up...
12.09.2019
Ak Sigortanın anlaşmalı olduğu hastaneleri iliniz ve bulunduğunuz ilçeye göre...
09.07.2019