Kategori: ANLAŞMALI SERVİSLER

Sigorta şirketinizin anlaşmalı servisler incelemesini nasıl yapabilirsiniz şirketlere göre anlatımı şu şekildedir:

AIG Sigorta Araç Servisleri

Gulf Sigortanın sitesine girerek ”Anlaşmalı Kurumlar” bölümünden araç onarımına dönük almak istediğiniz paketi ve diğer bilgileri girerek anlaşmalı kurumlar listesine ulaşabilirsiniz.

Ak Sigorta Anlaşmalı Servisler

”Anlaşmalı Kurum, Servis ve Acenteler” bölümüne giriniz. Buradan ”Anlaşmalı Servisler” ya da ”Kasko Servisleri” bölümünü seçiniz. Konum bilgilerinizi de girerek aramayı yaptığınızda Ak Sigorta ile anlaşmalı servislerin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Allianz Sigorta Servisleri

Resmi sitede yer alan ”Anlaşmalı Kurumlar” bölümüne giriniz. Bu bölümde yer alan ”Anlaşmalı Oto Servisleri” kısmına tıklayınız. Karşınıza çıkacak sayfada yer alan servis türü, il/ilçe bilgileri, araç tipi ve marka bilgilerini doldurarak ”Ara” butonuna tıklayınız. Birkaç saniye içerisinde Allianz Sigorta anlaşmalı oto servisleri listesi sıralanacak.

Anadolu Sigortanın Anlaşmalı Olduğu Oto Servisleri

Anadolu Sigorta resmi sitesine girerek sayfanın alt kısmında yer alan ”Acenteler ve Anlaşmalı Kurumlar” bölümünden istediğiniz servis tipini seçiniz. Poliçe tipi, servis tipi, il ve ilçe bilgileri ile araç markanızı girdikten sonra anlaşmalı servislere ulaşabilirsiniz.

Ankara Sigorta Otomobil Servisleri

Şirketin sitesinde ana sayfada yer alan ”Oto Servisleri” kısmına geliniz. Burada özel servisler ve yetkili servisler olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. İstediğiniz servis türüne göre istenen bilgileri doldurarak ”Listele” butonuna tıklayınız.

Atlas Sigorta Anlaşmalı Servisler

Atlas Mutuel Sigortanın sitesine giriniz. ”Anlaşmalı Kurumlarımız” bölümünden anlaşmalı oto tamir servisleri, mini onarım servisleri veya oto cam servisleri seçeneklerinden birini seçiniz. Kullanım şekli, servis türü, marka ve il/ilçe bilgilerini seçerek ”Listele” sekmesine tıklayınız.

Axa Sigortanın Anlaşmalı Olduğu Servisler

Axa’nın resmi sitesine giriş yaptıktan sonra sayfanın alt kısmında yer alan ”Bilgilendirme & Müşteri Formları” kısmından ”Anlaşmalı Kurumlar” menüsüne tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfada ”Anlaşmalı Oto Kurumları” seçeneğine gidiniz. Kurum, poliçe tipi, kasko türü, marka ve adres bilgilerini seçerek ”Ara” butonuna tıklayınız.

Ak Sigorta anlaşmalı araç servisleri, firmanın resmi internet sitesi üzerinde...
07.09.2019
Allianz Sigortanın bulunduğunuz şehre göre anlaşmalı oto servislerini resmi sitesi...
13.07.2019