Kategori: HASAR DOSYA SORGULAMA

Aracınızın hasar dosyasını bağlı bulunduğunuz sigorta şirketinin resmi internet adresi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Hasar dosya sorgulama işlemi için ‘‘dosya no’’ ve ‘’TC kimlik numarası’’ bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Tramer kaydı sorgulama işlemini ise farklı şekillerde yapabilirsiniz. Sigorta şirketlerine göre dosya sorgusu işlemleri şu şekildedir:

AIG 

AIG Sigorta ile Gulf Sigortanın birleşmesi sebebiyle dosyanızın sorgulaması için Gulf Sigortanın resmi internet adresine (www.gulfsigorta.com.tr) giriş yapmalısınız. Ana sitenin üstünde yer alan kategorilerden ‘’Hasar’’ yazana tıklayarak AIG hasar dosya sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ak Sigorta

Şirketin resmi adresi olan www.aksigorta.com.tr adresine giriş yaparak üstteki menülerden ‘’Yardım Merkezi’’ içerisinde yer alan ‘‘Hasar Dosya Sorgulaması’’ kısmına tıklayarak istenen bilgileri girmelisiniz. Ak Sigorta hasar dosya işlemi 2 türlü yapılabilmektedir. Elinizdeki bilgilere göre istediğiniz arama kısmını doldurabilirsiniz.

Allianz

Allianz Sigorta’nın hasar sorgulama işlemlerini www.allianz.com.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz. İlgili bölüme girdikten sonra ana branş, dosya branşı, hasar dosya no ve poliçe no bilgilerinizi girip resimdeki güvenlik kodunu doğru yazarak işleminizi yapabilirsiniz.

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta müşterisiyseniz hasar sorgulama işlemi için anadolusigorta.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra sitenin alt bölümünde yer alan ‘‘Hasar Yardım’’ kısmının bölümlerinden ‘’Hasar Dosya Sorgulama’’ seçeneğine tıklıyorsunuz. Dosya numarası, TC kimlik bilgileri ve doğrulama kodunuzu girerek ‘’Sorgula’’ butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Sigorta

Şirketin resmi web sitesine giriş yaptıktan sonra üstte yer alan arama kısmına ”dosya sorgulama” ya da ”hasar sorgulama” yazarak karşınıza çıkacak sayfadan sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ankara Sigorta’dan işleminizi yapmak için dosya numarası, TC kimlik numarası ve araç plaka bilgilerini girmeniz yeterlidir.

Atlas Sigorta

Atlas Sigorta’nın resmi sitesine ait https://www.atlasmutuel.com.tr/online-islemler/hasar-sorgulama/ linkini kullanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dosya ya da poliçe numarasıyla işleminiz yapılabilmektedir. TC kimlik numaranız ve araç plakanız da bu işlem için yeterlidir.

Halk Sigorta

Halk Sigorta hasar dosya online görüntüleme işleminizi nasıl yapabileceğinizi ilgili yazımızda giriş yaparak tüm detaylarıyla inceleyebilir, TC kimlik numaranızla dosya görüntüleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Zurich Sigorta’dan hasar dosya görüntüleme işlemi https://www.zurichsigorta.com.tr/hasar-sorgulama linkini kullanılarak yapılabilir. Zurich...
23.10.2019
Adalet Bakanlığı’ndan Bulgaristan vatandaşlık sorgulama mübadele yıllarında Türkiye’ye göç eden Bulgar...
22.10.2019
Halk Sigorta’dan araç hasar dosyasını sorgulama işlemleri için https://www.halksigorta.com.tr/ linki...
09.09.2019
Ak Sigorta araç hasar dosya görüntüleme, pek çok farklı kanaldan...
06.09.2019
Araç tramer kaydı sorgulama nereden, nasıl yapılır? E-devlet üzerinden, internetten,...
31.08.2019
AIG hasar dosya sorgulama işlemlerini https://www.gulfsigorta.com.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz. AIG’in resmi...
18.06.2019