Ak Sigorta Anlaşmalı Servisler

07.09.2019
A+
A-
Ak Sigorta Anlaşmalı Servisler

Ak Sigorta anlaşmalı araç servisleri, firmanın resmi internet sitesi üzerinde yer alan arama motoru sayesinde kolaylıkla görüntülenebilmektedir. Eğer siz de AK Sigorta müşterisi olarak trafik kazasında hasar gören aracınızı Ak Sigorta anlaşmalı servisler aracılığıyla sigorta kapsamında tamir ettirmek istiyorsanız, ikamet ettiğiniz yere en yakın oto tamir servislerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Müşterileri için her zaman erişilebilir olmaya ve onlara pratik hizmet sunmaya gayret eden Ak Sigorta, bu kapsamda pek çok hizmette olduğu gibi araçlarını sigorta kapsamında tamir ettirmek ve bu nedenle Ak Sigorta anlaşmalı oto tamir servislerinden hizmet almak isteyen müşterilerine de kolaylıklar sunmaktadır. Bunun için Ak Sigorta’nın 444 27 27 numaralı müşteri hizmetleri hattından yararlanabileceğiniz gibi online platform üzerinden de kolay bir şekilde aracınızı götürebileceğiniz Ak Sigorta anlaşmalı oto tamir servislerine ulaşabilirsiniz.

Ak Sigorta Anlaşmalı Araç Servis Öğrenme

Ak Sigorta anlaşmalı oto servis öğrenme işlemleri için firmanın internet üzerinden sunduğu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bunun için öncelikle; https://www.aksigorta.com.tr/ bağlantı adresine sahip Ak Sigorta kurumsal internet sitesini tarayıcınızda açınız. Daha sonra ana sayfa üzerinde üst bölümde bulunan menüde “Yardım Merkezi” bağlantısını seçiniz. Bu bağlantıyı seçtikten sonra alt başlıklar halinde pek çok Ak Sigorta online hizmet ekrana gelecektir. Bu başlıklar arasında en başta yer alan “Anlaşmalı Kurum – Servis – Acente” bağlantısına tıklayarak size en yakın Ak Sigorta anlaşmalı araç tamir servisini öğrenebilirsiniz.

ak sigorta anlasmali oto servisleri

Ak Sigorta Anlaşmalı Servisler Ekranı

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra müşterisi olduğunuz Ak Sigorta’nın Türkiye çapında anlaşmalı olduğu tüm oto tamir ve bakım servisleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ülkemizin hangi şehrinde ikamet ediyorsanız edin Ak Sigorta’nın anlaşmalı olduğu oto servisleri sayesinde aracınızı poliçe kapsamınıza göre masrafsız bir şekilde tamir ettirebilme imkanına sahip olmaktasınız.

Türkiye genelinde son verilere göre, yaklaşık 940 anlaşmalı servisi bulunan Ak Sigorta bu kapsamda ülkemizin sigortacılık sektöründe en geniş hizmet ağına sahip sigorta şirketlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Tamamı kalite belgesine sahip olan bu servislerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürülmeye devam etmektedir. Bu sebeple siz de trafik kazasında hasar gören aracınızı, sahip olduğunuz Ak Sigorta poliçeniz kapsamında şirketle anlaşmalı oto servislerinde hiçbir masraf ödemeden tamir ettirmek istiyorsanız bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Ak Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi için ilgili yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ak Sigorta Anlaşmalı Servis Arama

Ak Sigorta anlaşmalı oto servis arama işlemlerinde online platform üzerinden bulunduğunuz yere en yakın araç tamir servisini bulmak için Ak Sigorta resmi internet sitesinde yer alan hizmetten yararlanabilirsiniz. Ak Sigorta tarafından müşterilerin daha iyi hizmet alabilmesi ve pratik çözümlerle memnuniyet duyması için geliştirilen bu arama motorunda;

 • Hizmet almak istediğiniz Ak Sigorta anlaşmalı servisin kategorisi
 • Yaşadığınız şehir
 • İkamet ettiğiniz ilçe
 • Aracınızın markasına yönelik hizmet veren Ak Sigorta anlaşmalı servisler
 • Aracınızın tipi

gibi seçeneklerde aracınıza ve şahsınıza özel bilgileri girerek kısa sürede size en yakın Ak Sigorta anlaşmalı hizmet veren oto tamir servislerinin adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

en yakin ak sigorta servisi nerede?

En Yakın Ak Sigorta Servisi Bulma Ekranı

Bu sayede kafa karışıklığı yaşamadan ya da Ak Sigorta şubelerine gitmek veya müşteri hizmetlerini aramaya gerek kalmadan kolaylıkla aradığınız otomobil tamir servisini öğrenebilirsiniz. Trafik kazasında hasar gören aracınızı tamir ettirmek için Ak Sigorta ile kurumsal anlaşması bulunan servislerin tamamını şu şekilde görüntüleyebilirsiniz:

ak sigorta anlasmali servisler

Ak Sigorta ile Kurumsal Anlaşması Bulunan Servisler

Gerçekleşen trafik kazası sonucunda aracınızda ciddi anlamda onarım ihtiyacı oluşmuşsa, bu durumda Ak Sigorta anlaşmalı servisler arasında oto servisleri seçeneğine tıklamanız faydalı olacaktır. Eğer yalnızca aracınızın camı patladığı için tamir işlemi görecekse, bu noktada cam servislerini işaretleyebilirsiniz. Öte yandan mini onarım servisleri de çok kapsamlı olmayan parça değişimleri için tercih edilebilir hizmetlerdendir.

ak sigorta anlasmali servis bulma

Ak Sigorta Anlaşmalı Servis Bulma Ekranı

Aradığınız kriterlere uygun olan anlaşmalı otomobil tamir servisinin bulunmaması durumunda, form üzerindeki bilgilerde değişiklik yaparak yeniden arama gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin yetkili servis yerine özel servisi seçebilir ya da yaşadığınız bölgeye yakında olan bir başka ilçeyi seçebilirsiniz.

AK Sigorta ile kurumsal anlaşması bulunan yetkili veya özel otomobil servislerini, internet üzerinden sorgulatarak kısa sürede yararlanabileceğiniz firma hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler;

 • Oto servisinin açık adresi
 • Hangi saatler arasında hizmet verdiği
 • Telefon numarası
 • Varsa internet sitesi

gibi işinize yarayacak detaylı bilgilerden oluşmaktadır. Bu sayede aracınızı en kısa sürede yetkili servise götürebilir ya da taşıtabilirsiniz.

BENZER İÇERİK OLARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ: Tramer Kaydı Sorgulama

Ak Sigorta Anlaşmalı Servislerin Faydaları Nelerdir?

Ak Sigorta anlaşmalı servislerin yararları, zorunlu trafik sigortasını ya da aracının kaskosunu Ak Sigorta şirketi üzerinden yapan müşterilerin faydalanabilecekleri avantajları içermektedir. Bu doğrultuda eğer sigorta poliçenizi Ak Sigorta firmasından oluşturursanız siz de şu fırsatlardan yararlanabilirsiniz:

 • Anlaşmalı servislerde sıra beklemeden hizmet alabilirsiniz.
 • Aracınızın serviste göreceği tamir işlemlerinin masrafları Ak Sigorta tarafından ödeneceği için bu işlemlerde hiçbir ücret ödemezsiniz.
 • Anlaşmalı oto cam servisleri ile anlaşmalı tamir servislerinde ayrıca hasar işlemleri takibi yapılarak zaman kaybı yaşamanızın önüne geçilir.
 • Ak Sigorta anlaşmalı servisler listesi üzerinden kendinize en yakın oto tamir yetkili servisini seçebilirsiniz.
 • Trafik kazası anında hasar alan aracınızı hemen bulunduğunuz en yakın anlaşmalı servise çektirebilir, yol yardım hizmetlerinden ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Ak Sigorta Anlaşmalı Diğer Kurum ve Acenteler

Ak Sigorta anlaşmalı diğer kurum ve sigorta acenteleri de Ak Sigorta resmi internet sitesi üzerinden sorgulanabilmektedir. Bu sayede;

 • Anlaşmalı sağlık kuruluşları
 • Anlaşmalı pratik kasko servisleri
 • En yakın Acenteler
 • Anlaşmalı veterinerler

gibi diğer ihityaçlarınız için acil olarak yararlanabileceğiniz kuruluşlara da kolaylıkla ulaşabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Ak Sigorta anlaşmalı servisler, zorunlu trafik sigortası poliçenizin ve kasko sürenizin bitmeden yararlanabileceğiniz ücretsiz hizmet veren firmalardır.

Diğer sigorta şirketlerine ait servis yazıları şu şekildedir:

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.